این روزها آدم ها به خاطر گوشه گیری هایشان سرزنش می شوند .

بابت کم حرف بودن هایشان کنایه می شنوند و برای متفکر بودنشان بی محلی می بینند .

پس باید به تمام آدمها گفت :

میدانم سفر های دسته جمعی دل نشین اند ، میدانم خندیدن ها و شوخی کردن های بین راه  حسابی می چسبند ، میدانم اسم فامیل بازی کردن ها بسیار لذت بخش اند

من خودم هم این کارها را دوست دارم ولی نه به اندازه ی تنهایی سفر کردن .

نه به اندازه ی تنهایی آش دوغ محلی خوردن  آن هم در راه گیلان ، نه به اندازه ی تنهایی راه رفتن در مسیر گِل آلود جنگل .

من از خوبی مهمانی ها آگاهم .

میدانم چقدر تخمه شکستن های فامیلی دلنشین اند ، میدانم شنیدن خاطره های خاله زینب مفرح است . 

من  از خوبی دید و بازدید و ارتباط فامیلی آگاهم اما باور کنید ذهنم حوصله ی شنیدن حرف های زیاد را ندارد ، 

من از بحث هایی که به دانش و تفکرم چیزی اضافه نمی کنند بیزارم .

من در میان جمع ، در دنج ترین نقطه می نشینم و در ذهنم آنقدر بلند بلند فکر میکنم که میترسم شما صدایم را بشنوید.

راستش را بخواهید ، من هم مثل شما ساعت ها پشت تلفن حرف زدن و خندیدن و لطیفه گفتن را می شناسم .

من هم مثل شما از قشنگی کار های گروهی آگاهم اما واقعا دوستشان ندارم .

من حوصله ی تلفنی حرف زدن را ندارم ، من می توانم کارگروهی کنم اما هیچوقت از آن لذت آنچنانی نمی برم .

کاش بدانید ذهن من با خلوت کردن و کار های مفهومی انس بیشتری میگیرد تا با سرو صدا و شروع کردن صحبت .

"پس مراعات حالم را بکنید"

و مطمئن باشید نه ترسو ام ، نه بی شهامت . من هم مثل شما آدمم . همین !

- پیشنهاد می کنم یک روز کامل ( یا حداقل چند ساعت ) چشم های خود را ببندید و زندگی بدون چشم را تجربه کنید .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

~*~خاطرات گم شده~*~ پرشین پامر نمونه سوالات راهنمای طبیعت گردی اکوتوریسم Sam اینجا می‌نویسم... |لویالتی|-باشگاه مشتریان |کارت هوشمند|کارت اعتباری | loyalty | محصولات 3D: صفحه اصلی - محصولات مراقبت از خودرو 3D محصولات مراقبت از خودرو فرش کاشان Johnathan wosondentaldte